
4 / 33
a podle tohoto to bude kluk, no tak co si teď vybrat :-)
tohle byl jediný testík na pohlaví,který mi vyšel správně🙂))),všechny ostatní ukazovaly holčičku
10. říj 2010
trija
autortak to by bylo super, kdyby to vyšlo 🙂
10. říj 2010
no nám ukazoval o chlup holčičku a taky to holčička byla... takže možná dle tohoto to možná vychází 🙂
5. led 2011
trija
autoruvidíme, uvidíme, jsem strašně zvědavá, tak už bych to chtěla vědět.
5. led 2011
ahojky, můžu se zeptat, jaký je odkaz na tento výpočet? Děkuju🙂 Chci si to taky zkusit🙂
5. dub 2011
trija
autorjéé tak to už si nepamatuji, ale když si to zadáš do vyhledávače tak to určitě najdeš.
5. dub 2011
trija
autortak jen oznamuji, že máme holčičku 🙂
13. říj 2011
to jsem si taky dělala a nějak jsem to měla podobně ..myslím ty červené a modré čárky 🙂