icon
8 / 33
první věc pro miminko, neodolali jsme a koupili :-)
avatar

je velice krasne ,,jestli se muzu zeptat ..zajimala by me znacka lehacky

17. led 2011
avatar
trija
autor

máme ho na skříni, tak pak řeknu manžílkovi ať mi to sundá a kouknu a pisnu

21. led 2011
avatar
trija
autor

tak jsem na to koukala a vlastně pořádně nepoznám co je to za značku. vepředu je napsáno BABYMIX a vzadu je ALEXIS.

28. led 2011