
29 / 33
krááásné 🙂
28. kvě 2011
taky jsme u ni byli na focení s bříškem,a ted s malou.. právě čekáme na úpravu a už se nemůžeme dočkat.. s dětmi to umí skvěle 🙂
28. kvě 2011
moc krásné...
28. kvě 2011
jj, určitě běžte, fotečky jsou nádherné i bez úpravy.. ted jen vyčkat na upravené... vidím, že si paní fotografku předáváme 🙂 je super.. tak přeji zdravou a krásnou holčičku (budeš rodit v Porubě?)
29. kvě 2011
moc pěkná fotečka. (nebyli jste náhodou taky u p. fotografky doma v OV-Poruba? )