icon
1 / 4
neodolala jsem a pořídila plyšáka :-) strašně jemňoučký a jak dělaný na mazlení :-)
avatar

je krásnej 🙂 můžu se zeptat,kde se dá koupit? děkuji

3. lis 2011
avatar
trija
autor

@janicka1984 koupila jsem ho v tescu, měli tam i zajíčka, opičku a medvídka. stála 190 Kč

4. lis 2011
avatar

pěkný hafík 🙂

6. lis 2011