icon
31 / 57
avatar

Jee, Ty jsou bombácký 🙂 kde jsi je sehnala?

22. říj 2010
avatar

Ahoj, koupila jsem je na mimibazaru 🙂

22. říj 2010
avatar

@petulilinka ahojky, koupila jsem je na mimibazaru 🙂

22. říj 2010