
1 / 11
mela jsem a je super
16. lis 2010
My ho měli, ale prodali. Malé se v něm nelíbilo. Hračky jsou moc daleko, nedosáhne na ně a furt z něj sjížděla. ☹
21. lis 2010

mela jsem a je super
My ho měli, ale prodali. Malé se v něm nelíbilo. Hračky jsou moc daleko, nedosáhne na ně a furt z něj sjížděla. ☹
Máme Chicco Dreams (viz mé album Inspirací) a jsme s ním maximálně spokojeni .. používáme vlastně od začátku, ale teprve od nějakého třetího měsíce to v něm malého začlo fakt bavit .. jen je to strašnej žrout baterií, ale to jsou asi tyhle hrající / hýbací / blikající věci dnes všechny 🙂