
8 / 11
jj toto máme 🙂 jen také v trochu jiné barvě, jinak je to přesně ono .. a fakt super!
16. lis 2010
taky máme toto, jen v trošku jiné barvě a je super. Budeme v něm i přikrmovat, než Šimon začne sám sedět 😉
19. lis 2010
mi jsme měli toto akorát jinou barvu,používali jsme od narození,bylo super.
22. lis 2010
My měli tohle. Je super. Použivala jsem ho od narození.Malého uklidnivala ta vibrace. Na začátku příkrmů i na krmení a dalo se to dobře vyprat. Jen jsme měli trochu jinou barvu. Já doporučuji.