icon
8 / 11
avatar

My měli tohle. Je super. Použivala jsem ho od narození.Malého uklidnivala ta vibrace. Na začátku příkrmů i na krmení a dalo se to dobře vyprat. Jen jsme měli trochu jinou barvu. Já doporučuji.

16. lis 2010
avatar

jj toto máme 🙂 jen také v trochu jiné barvě, jinak je to přesně ono .. a fakt super!

16. lis 2010
avatar

taky máme toto, jen v trošku jiné barvě a je super. Budeme v něm i přikrmovat, než Šimon začne sám sedět 😉

19. lis 2010
avatar

@vorllinka díky za názor 🙂

20. lis 2010
avatar

mi jsme měli toto akorát jinou barvu,používali jsme od narození,bylo super.

22. lis 2010