icon
3 / 11
avatar

My mame toto, v jine barevne kombinaci. Nejpouzivanejsi cast vybavicky. Malyho uz bavi i ty hracky, neco jim povida, sam se houpe. Paradicka! 🙂

16. lis 2010
avatar

my měli také toto v jiné barevné kombinaci a malá tam byla od narození. Byla v něm moc spokojená, krmila jsem jí tam jen vyjímečně a to jsem pod ní dávala ještě plenku, aby to nebylo celé špinavé. Jinak velká spokojenost s tímto lehátkem. 🙂

18. lis 2010
avatar

My měli toto jen v jiné barevné kombinaci...byla sem s ním nad míru spokojená....:o)

22. lis 2010
avatar

tuli, my máme přesně tohle 🙂 a je fakt super... dá se nastavit několik poloh, má to i brzdu, když nechceš, ay se houpal, hračky jsou vyměnitelný... jen z tý novorozenecký vložky hrozně rychle vyrost 🙂
jj, už se ti to krátí, holka, tak vybírej vybírej 🙂

22. lis 2010
avatar

NO tohle je nádherný. Taky po nich teď koukám!! Můžu se zeptat, co to je za značku, tenhle vzor sem ještě neviděla. Není to ABC design, nebo Chicco? děkuju 🙂

29. lis 2010
avatar

jéé už to vidím Chicco 😀

29. lis 2010
avatar

@zet83 tak už sis odpověděla. 🙂 😉

29. lis 2010
avatar

@tuliberka jee super, sem z něj nadšená. Mě se holčičí nelíběji, protože buď sou růžové nebo oranžové. Tohle je super. Už "opisuju" 😀 😉

29. lis 2010
avatar

@zet83 jen opisuj 🙂 Můj favorit je Fisher Price 🙂

29. lis 2010