
9 / 11
...a je i moc fajn, že jde z něho udělat i to křesílko pro starší dítko....🙂) a jde i krásně vyprat...no, u nás vážně spokojenost!
18. lis 2010
Luci, to vypadá suprovně 😉
22. lis 2010

...a je i moc fajn, že jde z něho udělat i to křesílko pro starší dítko....🙂) a jde i krásně vyprat...no, u nás vážně spokojenost!
Luci, to vypadá suprovně 😉
krásný !!! my máme to samý, jen starší dezén a moc jsme ho využili pro obě děti a děti ho milovali, takže za nás Vám ho jen a jen doporučuju 🙂)