upari
autor@caprice2011 😀 Lenka tu na MK asi není; já jsem její bývala sousedka (nyní bydlím o necelé 2km dál), byla mi modelkou při líčení 😉
2. čer 2014
@upari jj já bych se lekla, kdyby byla na MK 🙂 Každopádně ta proměna je moc povedená, klobouk dolů 😵
3. čer 2014
upari
autor@caprice2011 děkuju za pochvalu 😉 já se teprve zlepšuju, ty oční stíny jsou super, s nimi to jde raz dva 😉
3. čer 2014
Make-up krásný a ty stíny aach 😵 Prozradíte jaké to jsou? 🙂
7. bře 2015

Jéé no nazdárek Ledničko, co Ty tady? 😀