
1 / 1
Zatím se předčasně neraduju.
jéjda to vůbec není slabé se mrkni ke mě 🙂
30. čer 2010
valkil
autorno jo, jenže Tvůj 8. den po KET, je furt 2x silnější než můj 14. po ET 🙂
30. čer 2010
potichounce gratuluju! Ať je pořád silnější a silnější!
30. čer 2010
je to tam holka ,neboj když je to slabé tak tam bude třeba jen jeden mimís,ale podle mě je tam