icon
1 / 1
Zatím se předčasně neraduju.
avatar

je to tam holka ,neboj když je to slabé tak tam bude třeba jen jeden mimís,ale podle mě je tam

30. čer 2010
avatar

jéjda to vůbec není slabé se mrkni ke mě 🙂

30. čer 2010
avatar
valkil
autor

no jo, jenže Tvůj 8. den po KET, je furt 2x silnější než můj 14. po ET 🙂

30. čer 2010
avatar

potichounce gratuluju! Ať je pořád silnější a silnější!

30. čer 2010