U nás mytí hlavy je boj a upřímně jsem ráda když mu ji pořádně vydrhnu šamponem aspoň jednou za půl roku.. děs... Už jsem z toho na prášky
14. lis 2019
U nás bylo mytí hlavy taky boj.. Nakonec jsem jí dala pidi ručník, který si drží přes obličej a neteče jí voda do očí. První mytí ještě trošku plakala, než zjistila, že jí opravdu voda do očí neteče. Další už bez problémů. Řeknu - jdeme si umýt hlavu a bere ručník a úplná pohoda.
14. lis 2019

To fenovani je hezky, děkuji za nápad ❤, vyzkouším.