vanilkaa
7. led 2011
Emmicky pokojicek
No to je fakt nádhera, jsi úžasně šikovná, chtěla bych aby moje děti měli aspoň z poloviny tak krásný!
7. led 2011
Nadherna izbicka, ruzovu s hnedou milujem!
7. led 2011
tak tenhle pokojíček mě opravdu uchvátil. Je krásný a vy jste moc veliká šikulka 🙂
30. črc 2011












Moc krásný pokojíček