
8 / 13
@alca22 Alčo já aniž bych věděla Tvůj příspěvek,tak jsem hned řekla to samé🙂)))Tohle fakt nemá chybu.A k tomu ještě ten plazyk🙂))
24. lis 2010
uzasnyyy!!! opravdu! nema to chybu 🙂)
24. lis 2010
Paradni zaber🙂
24. lis 2010
LOL - jeste lepsi!
3. pro 2010
suprovni fotecka 😉
30. črc 2011
Ta nemá chybu 😉