oboustranné čepičky pro děti na podzim :-)
Vendy, kdo je sije? Krasne latky!
18. srp 2016
vendulak
autor@pajuska_hajkova
@dandelion Holky jsou od jedné paní ze skupiny z facebooku, pošlu vám odkaz. Látky jsou krásné 🙂. Ale dost se jí mění 😉, měla jsem původně vybrané úplně jiné a než jsem objednala byli fuč!
18. srp 2016
@vendulak moc děkuji 😊
18. srp 2016

Jeeee ty jsou úžasné ... Kde se dají sehnat?