veraakubik
12. dub 2012
Jane slalom-doporucuji
Super lehky kocarek vhodny do kazdeho terenu,dokoupila jsem si jeste jeden potah aby jsme meli dva kocarky v jednom..:D
o Slalomu sním do budoucna, ještě jsem ho neměla možnost vidět pořádně naživo, ale je to můj budoucí favorit😀
12. dub 2012
mám ho ve sklepě a čekám,až ho vytáhnu 😀 už teď se nemůžu dočkat 😀
9. črc 2012
Taky máme ale ten kompletní i s vajíčkem a hlubokou korbou. Je fakt super. ☺
8. únor 2015















taky máme Slaloma a jsem nesmírně spokojená!!! úžasnej kočár 😉