
19 / 55
28tt-temer 10kg navic
téda takhle vykouklej pupík jsem neměla ani na konci 42tt - nebolí to? krásný bříško 😵
10. bře 2011
veraakubik
autor@crawler neboli,je to brisni kyla-mam ji uz z prvniho tehu a da se rict,ze mi to nezmizlo,i kdyz nemam brisko tak ten pupik mam trosku vystouplej,ale jak rikam-neboli to ani pri zmazknuti..Moje gyndarka rikala,ze pokud nezmyzne budu muset na oparaci,ale ze je to hodne vyhledova zalezitost..Tak uvidime..
10. bře 2011
veraakubik
autor@fram dekuju..
10. bře 2011
Krásnej pupíček😀 Tam se musí mimískovi líbit😀
10. bře 2011
To je ale domeček 🙂 tam se musí miminku mooooc líbit!
10. bře 2011
to je pupík, takovej ještě nemám 🙂 ve 32t. a taky mám 10 kg navíc 🙂
10. bře 2011
nádherné bříško 🙂
19. bře 2011
krásnej domeček pro miminko 🙂