Koupeno...
veronikapribilova
autor@foriska Fakt? U nás v rodině je moc oblíbený 😉 Možná má nějaké složení, které malému nesedí...
12. kvě 2015
Taky mám. Miluji tu vůni!!!
3. srp 2015
@foriska Fakt? U nás v rodině je moc oblíbený 😉 Možná má nějaké složení, které malému nesedí...
Taky mám. Miluji tu vůni!!!
Od Avirilu jsem před pár použila krém na opruzeniny a hned letěl do koše. Malý je po něm opruzený jak nikdy a bojujeme :(