Ahoooooj, tak už jsem konečně mezi vámi. Narodil jsem se ve 21:55, mám 52cm a vážím 3700g. Porod byl komplikovaný, ale vše jsme s maminkou nakonec zvládli ♥
gratulujuuuuuuuuuuuuuuu
14. črc 2015
ten je tááááák kášneeej! Veru, mooooc gratuluji! .o)) krásná zprááááva!!!! :o)))
přeji vám oběma hooodně zdraví a štěstí!! .o))
14. črc 2015
Veru, tak jste se dočkali, broučka krásného. Moc a moc gratuluji a přeji vám hlavně zdraví a spoustu nádherných společných chvil! 🙂
14. črc 2015
je krásný gratulujiiiii a přeji hodně zdravíčka 🙂
15. črc 2015
Moc gratuluju! 🙂
15. črc 2015

Jsi šikulka Veru, je nádherný. už se těším na toho našeho broučka.