veronikaprostenika
autor@bajamaty Britska, stříbrně stinovaná 😊
17. únor 2015
Nadhera! 🙂
17. únor 2015
@veronikaprostenika my máme Ragdolla
17. únor 2015
Ten je nádherný. Taky jsem měla briťáka. 🙂
17. únor 2015
Tak ten je nádhernej!! 😵
18. únor 2015
no ten je nádhernej!
24. bře 2015
Nádherný Briťáček, já měla dva, respektive modrého kocourka a krémovou kočičku a milovala jsem je, bohužel kvůli synovému zdrav. stavu jsem je musle adát do nové rodiny. Ale jednou si britskou zase pořídím. Jsou úžasní mazlíci.
1. bře 2016
@veronikaprostenika teď jsem narazila na tvé album s kocourem. Máme úplně tu samou, ale kočku. Je rok a půl stará, ale absolutně nemazlivá.... nechá se pohladit a tím to končí, ale nějaké ňuchňání, to ani za mák. Jak to máte vy? máme ji tedy kastrovanou
5. lis 2018





krásný, co je to za rasa ?