icon

On je proste milacek nas 💞🐱👪. Vzdycky jsem rikala, ze nemam moc rada kocky 😀.... A ted toho kocoura zeru😀.

7
1
1
1
1
avatar

krásný, co je to za rasa ?

17. únor 2015
avatar

@bajamaty Britska, stříbrně stinovaná 😊

17. únor 2015
avatar

Nadhera! 🙂

17. únor 2015
avatar

@veronikaprostenika my máme Ragdolla

17. únor 2015
avatar

Ten je nádherný. Taky jsem měla briťáka. 🙂

17. únor 2015
avatar

Tak ten je nádhernej!! 😵

18. únor 2015
avatar

no ten je nádhernej!

24. bře 2015
avatar

Nádherný Briťáček, já měla dva, respektive modrého kocourka a krémovou kočičku a milovala jsem je, bohužel kvůli synovému zdrav. stavu jsem je musle adát do nové rodiny. Ale jednou si britskou zase pořídím. Jsou úžasní mazlíci.

1. bře 2016
avatar

@veronikaprostenika teď jsem narazila na tvé album s kocourem. Máme úplně tu samou, ale kočku. Je rok a půl stará, ale absolutně nemazlivá.... nechá se pohladit a tím to končí, ale nějaké ňuchňání, to ani za mák. Jak to máte vy? máme ji tedy kastrovanou

5. lis 2018