icon
3 / 14
LONEX Retro 2012 cena: 7390,-
avatar
verylka
autor

Rozměry:
rozložená konstrukce 60x100x120 cm
složená konstrukce 61x98x36 cm
korba uvnitř 43x85x20 cm
váha konstrukce s koly 10,5 kg
váha korby 5 kg
váha sportovní verze 4,5 kg

5. srp 2012
avatar

dost podobnej jsem měla já v roce 1989.. 😀 pěkné

5. srp 2012
avatar
verylka
autor

@peggy_5 a ted je to zhava novinka 😀

5. srp 2012
avatar

@verylka no jo, to je jak s módou, za chvilku přijdou do mody zase zvonáče... 😀

5. srp 2012
avatar
verylka
autor

@peggy_5 neeee zvony neeeeee ty mi vuuuuubec neslusely a nosit jsem je "musela".... 😀

5. srp 2012
avatar
5. srp 2012
avatar
verylka
autor

@peggy_5 kraaasnyyyyyy

8. srp 2012
avatar

krasny!! 🙂 akorat ho chci objednat v bile...jak se Ti s tim fungovalo, prosim? Vyhovuje? 🙂

22. lis 2012
avatar
verylka
autor

@boroovka ja? ja ho nemam 😉 jen se mi libi 😉

22. lis 2012
avatar

@verylka mas stejny vkus ;)

22. lis 2012
avatar
verylka
autor

@boroovka joo ja jsem na tyhle stare vypadajici kocary jenze bych ho nenarvala do vytahu takze jsem musela volit mensi a skladnejsi kocar 😉 navic musim kocar tahat do schodu k vytahu takze i lehci kocar je pro me nutnost 😉 (krom toho ma u nasich krasnou hnedou libertu z 80 ´s 😉

22. lis 2012
avatar

jéé,ten nejspíš budu mít 🙂

21. únor 2013
avatar
verylka
autor

@evrleyna je skvely a hlavne oooooobrovky mi prisel 😉

21. únor 2013
avatar

Pro mě to byla láska na první pohled... 🙂 Chci ho v modré-puntíky... 🙂 Je krásný,přijde mi hodně prostorný a nikdo tady u nás takový nemá 🙂 Ale klasiky tady vedou 🙂 Ptala jsem se na jedné stránce na názory a paní mi napsala,že to profukuje,že tam je jen tenká látka... Kočárek viděla poprvé v životě a to jen na obrázku a už věděla co a jak 😀

24. únor 2013
avatar
verylka
autor

@evrleyna dneska jedu hodit podvozek do PL na reklamaci tak se ti tam mrknu na vnitrek tohohle kocaru meliho tam tusim 😉

25. únor 2013
avatar

děkujuuu,jste hodná! 🙂

25. únor 2013
avatar
verylka
autor

tak vcera jsem zjistila ze to ma podobnou podsivku jako kazdy jiny kocar prej jen lehce zesilenou,tak ted uz jen doufat ze to neprofoukne....
@evrleyna

26. únor 2013
avatar

dobrý den, taky se mi tento kočárek líbí, jen v jiných barvách.koukám, že jsou tu poznámky z února. nevíte náhodou další zkušenosti s tímto kočarkem? 🙂..díky

28. říj 2013
avatar
verylka
autor

@somax moc recenzi jsem nenasla... chce to poradne lovit na netu a prohlidnout si videa na Youtube

28. říj 2013
avatar

holky, a co říkate u sportovní sedačky na délku nánožníku? není příliš krátký?

4. kvě 2017