icon
13 / 45
15+4tt
avatar

Ty jo ty uz mas brisko, my zatim malicky 🙂

14. črc 2014
avatar

Já úplně ploché bříško neměla..ale ted se mi opravdu z ničeho nic vyklubalo krásné bříško ;).. nikam nespěchej, na konci si budeme říkat jaké to bylo, mít jen malinké :D

14. črc 2014