very nice 😀!!!
@triskova_v jeho slavnej zlatej spendlik zahltil hygienu 10 tisici zadostmi o informace, kterejma se musej zabyvat, misto aby delali svoji praci
Je to blbec. Místo aby "zaútočil" na ty pravé, co to tady vedou, tak zablokuje hygienu? Přála bych mu, aby on nebo někdo jemu blízký skončil na ventilaci na jipce, aby se probral. Nám předevčírem zemřela kolegyně, cca 45 let neočkovaná, týden na jipu. Uvěřila všem těm hoaxům a těmhle idiotům, pořád vyčkávala s očkováním. Už se dočkala - smrti 🤬😢
S tim Kauflandem neni autor daleko. Tohle “bojovnici” vylepuji na Slovensku po obchodech...
@annama prosím Vás přestaňte z ní dělat špatnou, je to normální reakce člověla, který přišel o někoho blízkého/známého (mladého člověka, mámu dětí atd) a pak vidí co někdo dokáže dělat a že díky takovým lidem další lidé umírají...nemyslí to vážně, je to prostě reakce, ale víc lidská než tohle vaše pokrytecké moralizování!
No tak mentální vehikl je spíše pan Mikuda a někteří zde přítomní včetně těch, kteří lajkují takovou hovadinu a výplody tohoto mentálního vehiklu, když zjevně ani netuší oč tu jde. Nejdříve si dámy zjistěte, jak to skutečně bylo. Ale to by se jeden musel namáhat a zjistit si poněkud objektivnější informace než z médií, které do vás perou jen to, co se jim hodí, aneb jak se říká: "Zdravý selský rozum začíná tam, kde končí signál TV a rozhlasu". Mediální výstup redaktora veřejnoprávního media Český rozhlas Víta Svobody s porovnáním k záznamu rozhovoru, tak jak probíhal (hodně věcí, které tam zazněly, Svoboda v zápisu zcela vynechal):
https://www.youtube.com/watch?v=tX8nRFz7JYMOdkaz na originální článek zde: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/daniel-lan...
Media už byla několikrát usvědčena ze zpětné úpravy (zmizení) článku tak, aby byl pro medium "vylepšený". V politickém boji třeba zde:
https://echo24.cz/a/SFBNK/pirat-ferjencik-chtel...
Tak se nechte klidně dále manipulovat, je to asi pohodlnější, než používat mozek. Ale tak jako chápu, že když do vás někdo přes rok něco hustí, že tomu člověk časem asi podlehne, i kdyby nechtěl.
A kdo by chtěl přece jen získat trochu nadhled, doporučuji:
https://www.zdraveforum.cz/
https://www.prolibertate.cz/
https://zlatyspendlik.cz/
Jasně, tahle mantra už je taky nesmrtelná. Tak čistě náhodou mám docela slušný přehled přímo z nemocničního prostředí, takže tady ty ohrané kecy o výpomoci v nemocnici mně zase nevykládej ty. Mimochodem zbytečné utrpení lze vidět i na jiných než covidových odděleních, ale ty holt nemají takovou monstrózní reklamu.


Ty woe 😂😂