Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
sebestka
Zpráva byla změněna 4. říj 2018
Sedmiletá dcera jela sama na kole za děckama na hřiště. Říkám ji:"Karoli, jeď opatrne a dej pozor na auta."A Karolínka:"Ccss neboj mami, nejsem mala!"Ano dcero, ale velká zrovna taky ne.:joy:
Zobraz celou zprávu
sebestka
4. říj 2018
@sheinka nejde mně opět psát IP, tak píšu sem. Snad nevadí. Jak budu vědět, kolik toho bude, tak se ozvu. Nezapomněla jsem na tebe :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
sebestka
28. zář 2018
Adminy asi osvitil Buh svaty a po 2 mesicich mne jde mobilni kun.:clap::clap:Dekuji moc.
Zobraz celou zprávu
sebestka
27. srp 2018
Koník mně na mobilu už přes měsíc vůbec nejde.Maximálně, kam se dostanu, tak na oblíbené, ale nemůžu lajkovat, přidávat komentáře a ni si je číst. A po tom, co to tady minulý týden spadlo, se nemůžu už ani přihlásit :frowning2: už to tady bylo několikrát psáno a správcům je to asi jedno @berenika39 víte o tom někdo, prosím tě?
Zobraz celou zprávu
sebestka
25. srp 2018
Holky, určitě jste zaznamenaly včerejší dopravní nehodu hasicu, kteří jeli k zásahu nedaleko Mohelnice. Já vás chci poprosit o držení palců pro řidiče, který hasičský vůz řídil. Je to mlady kluk od nás z vesnice, tatínek malých dětí, trenér zdejších malých fotbalistů (trénuje s mým bráchou). Museli mu uřezat nohu, je v kritickým stavu v nemocnici v Olomouci, velitel zásahu zemřel, další dva hasiči jsou zraněni lehce. Jsou toho plna média, internet. opravdu se ve vteřině může změnit život fatálním způsobem:cry:
Zobraz celou zprávu
sebestka
Zpráva byla změněna 21. srp 2018
Holky z Prahy, nemáte některá kontakt na dobrou manželskou poradnu? Nejlépe vlastní zkušenost či zkušenost vašich blízkých nebo kamarádů. Děkuji za případný kontakt.
Zobraz celou zprávu
sebestka
30. črc 2018
Holky, když si třeba objednáváte šaty a nemůžete se rozhodnout kterou barvu, taky si vezmete barvy obě? Nebo jsem jen takový osel já? :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu