icon
1 / 1
avatar

Mám dojem, že jsem viděla u nás ve větším papíráku...

10. lis 2021
avatar

Já už mám dneska fakt dost, já myslela, že jsou to lyže, čumím na to a říkám si co ještě vymysli, že i na lyžích musí být Elsa 🤦‍♀️😁

10. lis 2021
avatar

@luckamiksova Taky jsem viděla lyže😁

10. lis 2021
avatar

Koukni u Vietnamců

10. lis 2021
avatar

U nás mají ve výrobně klíčů. Zkus kouknout.

10. lis 2021
avatar

U nás jsem viděla v papírnictví

10. lis 2021
avatar

Já kupovala u zámečníka. Stály cca 70,-

10. lis 2021