icon
12 / 26
avatar

jéééé to je ale pořádný dort🙂

12. lis 2010
avatar
vlachca
autor

domácky dělany a jakou práci mi to dalo

12. lis 2010
avatar

to je mega super dort 😀

30. lis 2010
avatar
vlachca
autor

jj a byl i dobrý 🙂

1. pro 2010
avatar

to mě teď čeká, zase pečení dortu, ale takový obří bych asi nezvládla🙂 je teda krásnej🙂

22. led 2011