icon
4 / 4
avatar

To jsou úplně úchvatný svatební šaty....z půjčovny anebo šité? Fakt nádhera...

23. srp 2010
avatar

Díky moc, to je model od Gábiny Páralové. Já jsem se vdávala ve 30tt a to co bylo v půjčovnách pro těhotný, to byla naprostá katastrofa.

23. srp 2010