Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Otázka do pranice. Od kolika let jste nechali děti samotné chodit na kroužky když je to cesta cca na 20 minut.

Předání čepiček, tentokrat v klasické porodnici v Havlíčkově Brodě ❤️ všem dámam které čepičky ušili patří velké díky, sešlo se jich 98 !! 🌸🌸🌸…. Čepičku si každé miminko odnese i jako památku sebou domu.

Prázdné kino …. To teď lidi do kin nechodí nebo jsme jen měli štěstí ? 😅☺️ My teď chodíme maximalne na dětská představení a ta jsou teda vždy plná .. ☺️☺️

Výprava jen ve dvou ❤️ Doubravka

(6 fotek)

Wellnes bez děti 🌸🧜🏻‍♀️ Orchad hause Bítovany

(10 fotek)

Mariánské Lazne - zpívající fontána a promenáda 🌸 krásné město

(7 fotek)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    1. srp 2022    

1-7.8 Světový týden kojení ❤️ Věděli jste, ze kolostrum a mateřské mléko voní podobně jako plodova voda ? A ze díky tomu, pozná miminko bezpečně svoji maminku ? Kazda kapka mateřského mléka nese důležité poselství pro zranitelný, křehký organismus nedonošeného miminka. Mléko maminky, je darem dítěti 💜💜 #nedoklubko #svetovytydenkojeni #mininkadodlane

(4 fotky)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    14. črc 2022    

Potřebuji nějaké návrhy na výlety v Jizerských horách ☺️ Nejlépe okolí Tanvaldu ale klidně dojedeme dále.

Dnešní předávání vecicek od Nedoklubka pro předčasně narozené detičky a jejich rodiče v nemocnici Havlíčkův Brod . Opět moc mile setkání 💜💜💜💜

(4 fotky)

Dnes bylo opět krásně 🌸🌸🌸

Včera jsme měli květinovou svatbu ❤️❤️❤️ 4 roky od svatby a 6 let společné cesty …..

(2 fotky)

Už vyšla a už ji máme doma 😁💜💜

KDYŽ PŘICHÁZÍ NA SVĚT MIMINKA DO DLANĚ.

Knížka plna informaci a příběhu pro těhotné ženy, kterým hrozí, nebo které se obávají předčasného porodu.

A my jsme její součástí 💜💜💜

#kdyzprichazinasvetmiminkadodlane #nedoklubko

(4 fotky)

❤️❤️

Procházka pro MIMINKA DO DLANĚ 1. 5. 2022.

Kdopak taky jde ? 💜

https://www.darujme.cz/projekt/1205819

Cílem akce je naběhat nebo ujít procházkou dohromady alespoň 8500 kilometrů. Právě tolik, kolik se narodí dětí předčasně v České republice za jeden rok... 💜💜💜💜 #nedoklubko #prochazkapromiminkadodlane

(3 fotky)

Stepanek 4 roky - máma a táta ….. poznáte kdo je kdo ? 😅😅😅

Dobrou noc 😅

🙈😁❤️❤️

S bratrankem ❤️ Věkový rozdíl 29let …

Lásky ❤️

Včerejší předávání vecicek od Nedoklubka v Havlíčkobrodské nemocnici pro nedonosena miminka a jejich maminky ❤️

(5 fotek)

Jedeme 😁😁😁👍🏻

Pojďme si tady dat trosku zábavy s těmi našimi detičkami. U nás odpovídal syn 9 let a syn 4 roky s VD a ten pobavil nejvíce 😁

Toto zkuste 👍😍🤣🤦‍♀️

Polož svému dítěti tyto otázky a napiš, co ti odpoví :

1. Jak se máma jmenuje křestním jménem?
K: Pája
Š: Máma

2. Tlustá nebo hubená ?
K: hubená
Š: ukazuje že hubena

3. Malá nebo velká?
K: Velká
Š: ukazuje ze malá

4. Co máma ráda jí?
K:čokoládu
Š: nevim co

5. Co si máma ráda obléká ?
K: hezké věci
Š: svetr ( ukázal )

6. Kolik je mamce let?
K: 29
Š: vooooky ( hodně )

7. Jaký bys mamce dal dárek?
K: nejnovější iPhone
Š: papat

8. Na co se máma ráda kouká v televizi ?
K: nevím
Š: mik

9. Co máma ráda dělá ?
K: poslouchá gramofon
Š: papat

10.Co máma často říká?
K: všechno
Š: máma

11. Kam bys s mámou chtěl jet?
K: do Chorvatska
Š: do du

12. Čím bys chtěl být, až budeš velky?
K: nevím
Š: haloooo

13. Čeho se máma bojí ?
K: pavouků
Š: huuuu

14. Co mámu rozčiluje?
K: My
Š: huuuuu, haf au vejjj
Věk a jméno dítěte ; Kryštof 9let, Štěpán 4roky 😁😁❤️

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    20. bře 2022    

Víni první karneval 😁 a víte co má na sobě ? Kostým který mi šila maminka do školky roku 1996 ❤️❤️

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    14. bře 2022    

Znáte terapeuticka ( logopedicka, blazniva ) brčka ? Já na ne narazila před třemi týdny kdy nám je doporučila naše nová paní logopedka a musím říct ze to děti stále baví 🤩👍🏻

Pití pomocí těchto zakroucených brček vede k posílení kořene jazyka a správné výslovnosti interdentálních sykavek.

Není brčko jako brčko 😁

Učení s dětmi které mají poruchy, problémy s mluvenim není jednoduché a tohle je jedna z praktik která pomáhá a ještě k tomu je baví 🌸❤️

Text od výrobce -
Terapeutická brčka jsou speciální pomůcky používané v klinické logopedii. Při správném držení brček rty se při pití tekutiny posiluje svalstvo orofaciální oblasti (rty, tváře, jazyk, měkké patro). Pokud dítě pije brčkem s protruzí rtů (rty jsou u pití nastaveny do obloučku), dochází ke stimulaci retrakce jazyka (pohyb jazyka směrem vzad) a posilování kořene jazyka. Současně se dítě učí korektnímu způsobu polykání.

V logopedické terapii využíváme terapeutická brčka zejména při korekci nesprávné klidové polohy jazyka (nejčastěji na spodiny dutiny ústní nebo mezi zuby při zlozvyku otevřených úst během dne i během spánku) či interdentálně (mezizubně) tvořených hlásek (nejčastěji hlásek TDN a sykavek ostrých – C,S,Z).

Pití terapeutickými brčky má různé stupně obtížnosti, záleží na jejich zkroucení. Čím více je brčko zatočené, tím je obtížnější tekutinu nasát. Začínáme proto vždy tím nejjednodušším a postupně, ve chvíli kdy se dítě naučilo správně tekutinu nasát a korektně polknout, přecházíme k brčkům obtížnějším. Pro ještě větší obtížnost, je možné postupně nasávat i tekutinu zahuštěnou.

(2 fotky)

⛷🎿❤️

😅😅😅👍🏻

Je tu někdo kdo stal po 10-11 letech na lyžích ? Zapomíná se to ? 😅 Dřív jsem na tom uměla ale teď mám celkem strach.

Zvláštní uspavaci rituál 🌸 u nás se neusne bez ruky na zadnici …. A co u vás ?

Mate tip na oleje do vonného difuzeru ?

Můj Valentýn 😁😁❤️👍🏻

Strana
z8