Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Kočičí hrad 😁❤️

Mate tip na oleje do vonného difuzeru ?

„Normálnost je vydlážděná cesta: Je to pohodlné po ní chodit, ale nerostou na ní žádné květy.“

Obřízka u chlapce 9 let. Mate zkušenost ? Na co se připravit ? 😊

Tip na velké pevné slintačky ? 🙈 syn 4 roky musel na trhani většiny zoubku a už mu začali růst druhé …. Strašně slinta a kouše si trička ( slintacky ) ve všem už máme díry. Máte tip na něco co vydrží ? To je každé dva dny v něčem díra🙈

Taky mate rádi aktivní dovolenou ? Jaké místo navstevujete tady u nás nejradši ? Oblíbená trasa, okruh, cíl výletu ?

Má tady někdo termomix ? Jste spokojený ? Vyplatí se to ? Používáte často nebo další spotřebič co vám za chvilku bude chytat prach v rohu linky ? 😅

Když vám dole něco uniká aneb testování inkontinenčních vložek Depend

Zdravím dámy 🌸

Pred nějakou dobou jsem na Koníku našla testování inkontinenčních vložek Depend a zkusila jsem štěstí, vyšlo to. 🥳

Od třetího porodu (císařský řez) mám s únikem moči menší obtíže. O použití vložek jsem do této doby neuvažovala a byla to chyba.

Už první dny jsem byla nadšená. Rychlejší běh, skákání - to bylo pro mě dříve nemyslitelné. Díky vložkám Depend už ale můžu s dětmi dělat opravdu vše a beze strachu. Už mi neunikne to, co nechci někam kam nemá. 😁😁😁 

Teď už mohu skákat na trampolíně, skákat panáka, hrát si s dětmi na honěnou...

Vložky jsou opravdu příjemné a prakticky o nich nevím. 

Vím, někoho ty příspěvky o tornádo budou štvát ale musím napsat jak mě mrzí že takové přírodní katastrofy máme uz i u nás. Je mi líto lidi co přišli o střechu nad hlavou, o své blízké. Moc mě to mrzí a soucitim se všemi. Slzy se mi draly do oči při pohledu na záběry tornáda a poničené vesnice ☹️ Držte se 🌸❤️ Co nás ještě čeká … Bůh s námi …..

Díky Modremu konikovi jsem se dostala k testování damských inkontinenčních vložek Depend Mini.
Po třetím porodu/císaři mám drobné problémy s únikem moči díky povolenemu panevnímu dnu. Skákání na trampoline nebo rychlejší běh je pro mě jako sci-fi - hned to kropi 😅 díky cvičení se stav sice lepší ale stále to není úplně ono. O použití vložek jsem popravdě do doby než jsem našla toto testování nepřemýšlela … uvidíme jak se osvědčí 🌸 #test_depend #recenze

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    24. čer 2021    

Dámy, potřebuji rychlou radu. Se Štěpánkem (4) jdeme teď k zubari na trhani dvou zoubku. Dostane takový ten oblbovak na který prý ne každé dítě reaguje tak jak by mělo. No a moje otázka je, zda do ordinace a nim mám jít ja nebo manžel. Na mě je hodně fixovany, s nejstarším synem musel chodit vždy manžel, semnou se hodně vztekla a brecel - s nim ne. Ale nebyl na mě tak fixovany jako Štěpánek 🤷🏻‍♀️ Tak teď nevím co pro nej bude lepší …..

Když jsme tady samé maminky …. Vtipek na dobrou noc 🤣🤣🤣

Tabulka pro novopečene maminky 😅

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    16. čer 2021    

Tak ja už to mám za sebou …. Čekám kdy mi tedy naroste druhá hlava, zkřiví se obličej nebo skončím jako psychiatrický pacient …. Slyšela jsem toho ještě víc …. Tak uvidíme 🤣👍 očkováni s Vámi a covid za námi 🌸 přeji krásný den

Kluk a kočárek 😅 dalo nám zabrat si ho před tátou obhájit ale povedlo se ….

Vyjely kočárky do ulice
a je jich velice převelice
Pluje těch kočárků
jak bílých lodiček
V jednou spí Mařenka
ve druhém Jeníček
Kde usnuly černé oči
tam spí černé vlásky
A ty oči modré oči
ty jsou zlatovlásky

Dne jsou to 3 roky ode dne, kdy jsme si řekli své ANO 🌸❤️👰

Milujem se čím dál víc
Život nám leží u nohou
Jdeme městem bez hranic
A pletem si ho s oblohou
Přísné hlasy moudrých nevnímám
Má skvělá lásko
Moje lásko
Milujem se čím dál víc
Báječní v rolích spiklenců
Utrácíme sladké nic
To bohatství všech milenců
Žít své kdysi dnes už odmítám
Má skvělá lásko
Moje lásko
deštěm líbaná
Má...

R: Keď jazdíme my, každý darmošlap mindžuje,
E: lebo jazdíme tak, jak to jeho mindža miluje.
R: Keď jazdíme my, pomaly púšťam plyn,
E: pomaly fúkam dym, cítim sa byť slobodný.

😅❤️ můj první sraz ŠkodaClubu, po tolika letech co jsem tam nechtěla jsem manželovi udělala radost a jela ...... no, jak jsem čekala - není to zábava pro mě ale aspoň to foceni mě bavilo 🤣🤣🤣👍

Myslím, že fotograf ze Štěpánka asi nebude 😏 nebo to bude TO speciální zaměření 😅😅

Zadek jak žok
Má Aňa Kuzněcová
Devatenáctý rok
Zadek jak žok
A co se týče chlapů
Velký psychický blok

Co všechno Aňa už zkusila
Na kurzy tai-chi chodila
Na trenažéru běhala
Po páté hodině nežrala
Tuky a cukry nemíchala
K vonným olejům čichala
Vibrační pásy nosila
K Pánu Bohu se modlila

Aňa se fakt už naštvala
Na život jinak se dívala
Chmury a stesky zahnala
Na zadek se vykašlala
Po roce chlapa potkala
Komplet mu imponovala
Pamatujte, holky zdejší
Že zadek není nejhlavnější!!!!

Když si jen tak jdu naší ulicí,
Usmívám se na všechny
I na svět se mračící.

Pokud někdo mate nepoužitelná kódy z kubika k soutěži o poklad 😁 rada se jich ujmu.

Tu kytaru jsem koupil
Kvůli tobě
A dal jsem za ni
Celej tátův plat,
Ta dávno ještě byla ve výrobě
A já už věděl,
Co ti budu hrát.

A pak se divím ze nespí 🤔🤔🤷🏻‍♀️🤣🤣

Horolezci, horolezkyně, horolezčata
Nelezte na skálu co je hodně špičatá
Spadnete do písku
A svou rodnou vísku
Nespatříte více
Dudlaj dá

Nová řada od Yves Rocher Pure Algue

Lepší pozdě než nikdy - to se říká, že? 😁 

Recenzi píši s krátkým zpožděním, ale okolnosti jako dovolená a později menší operační zákrok syna mi to dříve nedovolily. Tak se pro začátek za toto zpoždění omlouvám. A teď k recenzi...

Jsem kosmetička, a co se týče kosmetiky, rada zkouším nové věci. Kosmetiku od Yves Roscher jsem tedy moc rada otestovala. 🌸 

První, co jsem zkusila byl svěží čisticí gel a okysličující hydratační maska. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásně vystačí na celý obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhčeným vatovým tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásně jasnou a hydratovanou. 😁 Na fotce mám zrovna masku. Je průhledná a je cítit jak tvrdne. 👍 Po třech týdnech používání jsem s ni moc spokojena a na domácí péči ji mužů jen a jen doporučit.

Další na řadu přišel čisticí gel a peeling. Čisticí gel opět odvedl svou práci tak, jak měl. Peeling je parádní. Doporučuji používat jednou týdne, není to vyloženě drsný peeling, na který jsem většinou zvykla. Doporučuji ho spíše na citlivější, smíšenou nebo normální pleť.

Čisticí pěna. ❤️ Za mě TOP. Miluji čisticí pěny. Jsou jemné a dobre se s nimi pracuje. Za mě nejlepší ze všech čisticích výrobku, které se mi v tomto testování dostali pod ruku. Krásně vyčistí, vůně je krásná, nemám ráda nic pronikavého a toto mi vyhovuje.

Dnes máme za sebou operaci triselne kyly s Viňouškem. Hodně jsem se bála jak to bude zvládat, hlavně ohledně zákazu jídla od půlnoci a pití od 6h ráno. Nástup byl v 7h ráno a na řadu jsme šli po 10h. Zákrok trval 45 minut. Před zákrokem dostal malý oblbovak po kterém byl jak se dvojkou pod kůži 😅 motal se, smál se jak mesicek na hnoji . Když ho vezli na sál ještě mi z vesela mával. Vyloženě mu ten lék sedl, chlapečci co šli před námi takové štěstí neměli a převoz na sál probrečeli i návrat ze sálu. U nás Viňoušek návrat po operaci prospal. Poprvé když se vzbudil byl zmatený, hodně agresivní a podařilo se mu vytáhnout si kanylu. Sestřičky mu dali čípek na uklidnění a znovu v klidu spinkal. Druhé probuzení bylo naprosto v pořádku, bez pláče a bolesti. Pustili nás kolem 4h odpoledne. Prospal cestu domu a spinka i teď ❤️ Nemocncie Hořovice za mě TOP. Dětské oddělení. Sestřičky perfektní a doktoři paráda 👍

Nechal jste si také někdo kdysi za zvyhodnenou cenu nechat poslat knížku mrcha vs. chudá holčička ? Ja si takto objednávam knížky casto a nikdy žádný problém 🤷🏻‍♀️ ale tady to byl nejspíš podvod 😒 22.2 mi přišel e-mail jak se moc omlouvaji a rozesílání proběhne do 3 týdnu. 30.3 mi opět přišel e-mail s tím, ze rozesílání proběhne mezi 26.4-3.5. No ... doteď nic 🤷🏻‍♀️

Tatinek nakupoval 😁

(3 fotky)

Hrad Pecka 👸🏻🤴🏻👸🏻🤴🏻

(8 fotek)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    11. kvě 2021    

🥰🥰 ja jsem tak rada ze už konečně můžeme cestovat - zahraničí u nás ani tento rok nehrozí ale alespoň díky tomu boribundusu poznáváme krásy Česka. Teď jsme v Trutnově a je tady nádherně 😁

(4 fotky)
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    11. kvě 2021    

Včerejší výlet do Zoo Dvůr Králové 🦒🐫🐒🐯🦓🐘

(4 fotky)
Strana
z8