Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Dovolená 🥰🥰

Tak krásný den matek všem tady 😁😁😁❤️ toto jsem dostala ja .... se na nej ani nemůžu zlobit ze použil poličku z komody 🤣🤣🤣🤣 jaké krásné výtvory jste dostali vy ? 😅😅😅

Tak teď jsem si přišla jako matka roku 🙈🙈🙈Volám do nemocnice abych objednala syna na kontrolu. Když se mě sestřička zeptala na datum narození, vypadlo ze mě je - ježkovy oči 😅😅😅🙈🙈 tři děti, tři datumy a ja normálně dámy měla v tu chvilku černo. Naštěstí ji stačil rok narození a ke konci telefonátu se mi datum vybavil 🤣🤣🤣 achjooooo

❤️🥰 na to, jak jsem byla při rozhovoru nervózní 🙈 to dopadlo nad očekávání dobře, řekla jsem snad vše podstatné.

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    27. dub 2021    

Hlášení z testování 😁👍 dnes jsem zkusila Svěží čisticí gel a okysličující hydratační masku od Yves Rocher, řada Pure Algue. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásné vystačí na cely obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhcenym vatovym tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásné jasnou a hydratovanou 😁 uvidíme co to s tím obličejem udělá po delší době používání. Edit - na obličeji tady mám zrovna tu masku. Je průhledná a na obličeji je cítit jak tvrdne. 👍 #test_yvesrocher2

Tak teď mě ty moje milovaný smraďata vytocili způsobem ze jsem až brečela. Rovnam si takhle prádlo a nejstarší na mě z kuchyně křičí se smíchem - Mami!!!!! Rychle pojď sem, Víňa něco rozlejva. Přijdu tam a komplet kuchyň od oleje 😭😭😭 děti od oleje 😭😭😭 ja už nemohla. Všude tekl olej ..... ovšem ze jsem začala ječet a pak i brecet...... všichni do vany, mezitím se olej roztekl už vážně po cele kuchyni. Uklizela jsem to neco málo přes hodinu 😭😭😭😭 teď jsou zavřeny v pokoji a ani nedutaj. Některé dny fakt padám na hubu .....

Tak kolik nás tady běží, jde procházkou pro miminka do dlaně ? My jdeme v Havlíčkově Brodě ❤️🌸❤️ Kdyby se chtěl někdo k nám přidat, napište.

Viňoušek už ťape po svých 😁 moje první dítě které nechce být v kočárku ...Kryštůfek i Štěpánek se vozili do tři let a klidně by to dali déle 😅

Zasílate někdo přes zasilkovnu a mate fio banku ? Co kde mám povolit abych mohla přes aplikaci zaplatit odeslání ? Vždy mi to u platební brány napíše ze platba byla zamítnuta vydavatelem karty 🤷🏻‍♀️

Ja nevím proč 🙈🤷🏻‍♀️ ale Štěpánek se proste neumí tvářit normálně .... za poslední tři měsíce se nám nepovedla ani jedna fotka kde by jen stal a usmíval se 😅 jinak dnes je krásné 🌸🌸🌸🌸 i když se nemůže nikam mimo obec .... užit si den jde i ve městě s tím hadrem na puse.

Kluci! Zkuste se tvářit normálně 😅❤️❤️❤️ Lásky moje

Mate zkušenost s dětskou jednodenní chirurgii v Praze ? - http://detskachirurgiepraha.cz/cs/home-3/

Ahoj děvčata 😊 co vaše deticky ( v roce ) a knížky ? Malý je šikovný ale absolutně nemá zájem o nějaké čtení, ukazovani zvířátek atd. Vždy mi to hned zavře a knížky cuca nebo si s nimi hraje jinak 🙈

Nežer to! Nepi to! Ještě jsem to nevyfotila 😂😂😂 👉🏻 Krásného Valentýna Dámy 💕🍆🍑😁

(2 fotky)

Zas jedna moje srovnavačka 😁❤️ Rozdíl 1 rok ...

Tak i já pridam jednu #retro fotku ❤️ S maminkou

Dobrou noc 😴🥱 ať vás blešky štipou celou noc .... ❤️❤️

Šťastná ❤️

Dnes na naháče, se svým tělem si to muže ještě dovolit ☺️❤️✌🏻 Božan ...

☺️ Troška umění .... krásná galarie i expozice a rozhodne doporučuji navštívit i s dětmi ... na ty v galerii rozhodne nezapomněli 👍🌸

(2 fotky)

Taky milujete retro týden v Lidlu ? ☺️🌸 a teď jedna stížnost 😂... malý už mi krasne žužla ovoce a muže se po tom utlouct ale běda jak mu zkusím dat ovocnou presnidavku 👉 ta neprojde a zelenina už vůbec ne 🤦🏻‍♀️ evidentně u te 🐐 zůstaneme ještě hodně dlouho ...

Já miluji srovnávací fota 😂👍 První foto rok 2013 s prvním synem ( 20 let ) a druhé foto s třetím synem ( posledním, 27 let ) rok 2020 ☺️🌸

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    2. črc 2020    

Ten kluk už je sikovnejsi jak já 😂 a teď jedna otázecka ... jaké autíčko na ovládání poridit ? Zkušenost ? Rozhodne už chceme nabíjecí, vydrž baterie aspoň dvě hodinky a aby to nestalo celou výplatu ? ☺️

Normálně nic nevyhravam ( možná tím ze nesoutezim 🤔😂 ) ale už dlouho jsem pokoukavala po plysakovi Pampe. Když se na jejich profilu objevila soutěž ... tak jsem to riskla a vyhrála 🥳❤️ máme doma Pampika Tomáška ... dnes si s námi dal i prochajdu 😂

Dnes Viňouskova první party ( kamarád slavil 30 ) ... sice jsme odjizdeli jako první 😂 ale užili jsme si to....

Dneškem už jsou tomu našemu prostrednimu 3 roky 🥳🥳🥳🥳🥳

Panenku jsem doma neprosadila 😂 chlap zásadně odmítl koupi miminka .... tak si syn alspon vybral kočičku ... ach ta chlapska zabednenost ☺️☺️

Tatínek automechanik ☺️ To se pozná ...

Období pěsti ☺️❤️

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    12. čer 2020    

Tak co maminy .... pro a nebo proti legalizaci prostituce ? 😂😂😂 já si to neumím představit v praxi ... do toho EET a holky s tiskarnickou v kabelce 😂😂 podnikatelky

Strana
z8