Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    29. bře 2020    

Polož svému dítěti tyto otázky a napiš, co ti odpoví :

1. Jak se máma jmenuje křestním jménem?
Prsatice

2. Tlustá nebo hubená?
Tlustá

3. Malá nebo velká?
Malá

4. Co máma ráda jí?
Banány

5. Co si máma ráda obléká ?
Nic

6. Kolik je mamce let?
110

7. Jaký bys mamce dal dárek?
Lásku

8. Na co se máma ráda kouká v televizi ?
Na animaky

9. Co máma ráda dělá ?
Kaka

10.Co máma často říká?
Sbal se a jdi 😂😂😂

11. Kam bys s mámou chtěl jet ?
Na záchod

12. Čím bys chtěl být, až budeš velký ?
Superhrdina

13. Čeho se máma bojí ?
Táty

14. Co mámu rozčiluje ?
Když prdim

Věk a jméno dítěte - Lukáš 25let 😂 ( manžel )

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    29. bře 2020    

Polož svému dítěti tyto otázky a napiš, co ti odpoví :

1. Jak se máma jmenuje křestním jménem?
Pája

2. Tlustá nebo hubená?
Hubena

3. Malá nebo velká?
Velká

4. Co máma ráda jí?
Čokoládky

5. Co si máma ráda obléká ?
Prsenky 😂😂😂

6. Kolik je mamce let?
Devět 😂

7. Jaký bys mamce dal dárek?
Iphon telefon 😂😂

8. Na co se máma ráda kouká v televizi ?
Na filmy

9. Co máma ráda dělá ?
Uklizi

10.Co máma často říká?
Pojdte spat po obědě 😂😂

11. Kam bys s mámou chtěl jet ?
Do bazénu

12. Čím bys chtěl být, až budeš velký ?
Dinosaurem😂😂😂

13. Čeho se máma bojí ?
Pavouka

14. Co mámu rozčiluje ?
Ze zlobime

Věk a jméno dítěte - Kryštůfek 7 let ❤️

Co si zpříjemnit večer a udělat si menší přehlídku trapasů? 😂😂 Pište ať se pobavime ...

Jak často vyvarujete dudliky a kousatka ?

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    23. bře 2020    

Koukali jste ? Mě se to libilo, ve srovnání s projevem pana prezidenta 😂😂 bylo tam vše co má projev mít. Já ho rada nemám a ve většině jeho názoru s nim nesouhlasim ale tuhle situaci i když s chybami zvládá dobre 😏 oproti jiným státům .... na tohle nebyl pripraveny nikdo.

Je tu někdo ze zahraničí ? Zajímalo by mě,
jak na nás svět kouka ohledně koronaviru a našich opatřeních. Mluvi se u vás ve zprávách o nás ? Také ve zprávách máme info o jiných státech a jak to u nich řeší.

Krásná písnička ❤️

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    22. bře 2020    

Pro mé děti je to naštěstí zábava 🙏🏻🙂

avatar
vodnarka2013
Zpráva byla změněna    19. bře 2020    

V záchvatu nákupní paniky mi chlap domu dovezl hooooodne banánu 😂 no... nevydrzi to a sníst to nestihame .... poradíte nějakou dobrou buchtu z banánu ? Nebo klidne i něco jiného .... prosím o recepty 🙏🏻✌🏻 Bananum zdar ...

Když už se musí vyjet ... člověk si přijde jak v apokaliptyckem filmu ☺️✌🏻🤪

Nevíte co s dětmi při karantene ? 😂😂😂✌🏻

Krásný nový rok 🎉 Ať je při nejmenším tak stejně dobrý - jako ten předchozí ❤️

(2 fotky)

Neco pro děti 😂 to pak je doma nejspíš veselo

Nějak mi to dite zarostlo 😀

Tak dnes sem se na webu o rodičovství( emimino ) dozvěděla ze mam incestni sexuální fantazie 🤦🏻‍♀️ když mi manžel odejde na noční - mam v posteli naseho 5leteho syna. Koukame na TV, povidame si a já doufám ze až mu bude 15 nebude mu trapné semnou v te posteli ležet a vše rozebírat 🤷🏻‍♀️ a to je proste špatne ... 😂😂😂 achjoooo kde nastala chyba ? Předpokládám ze na me straně ne ...

Ahoj ahoj ahoj ... hlásíme konec chatarske sezóny. Vše z chaty odstěhovano a teď nás čekají povinnosti jako čištění kočárku, komplet úklid bytu na který se přes prázdniny dost ... ehmmm... víte co 🙈 + protridit šatník na chladnější pocasi a zbude nám jen těšit se zas za rok na další prázdniny ☺️ snad nám v zimě vyjde ta dovolená a my si od města a povinnosti zas nachvilku odpočinem ....

Už neseme všichni stejne příjmení ❤️ A tahle ne moc povedena fotka je jediná kde jsme všichni čtyři 😂🙈 prvně se sprajcl starší ze se nechce fotit a pak zas usl mladší. Ale máme aspoň tu jednu 🙈🤷🏼‍♀️❤️

Krásná Zoe ❤️u tetky na hlídání ... ale moje pokusy o fotku měla vyloženě na háku 😂

Kámoši jak hrom ❤️

Cauky holky 😊 rozhodovala jsem se mezi lahvickami twistshake a Purakiki. Nakonec vyhrála purakiki ( plastové mam aventky ) a mužů říct ze bomba 👍🏻 Malej nejenom ze z toho hned pije ale super jsou i na kousani a vydrzi 😂

Vždy mé srdce patřilo chlapovi co se vrtal v autech ( taky si jednoho takového beru ❤️) takže byla jen otázka času než se to přenese i na ty moje nejmenší ☺️👍🏻

(3 fotky)

Dneska je zas krasne ❤️

Tatínek se nezapře 🙄😀

Ta voda vůbec není studena 😂❤️

Holky co se nám stalo.😢.. šla jsem s kluky na procházku u nás ve městě kolem řeky . Starší se chtěl jít podívat k jezu kde je vedle i stavidlo. Řekla sem si proč ne a šli sme. Zabrzdila sem kocarek a koukali Sme na vodu když v tom sem viděla staršího jak už šlape do vody u stavidla. Než sem stačila zakricet byl pod vodou. Nikomu ten pocit nepreju zažít. Jednou se vynořil a najednou zmizel ... skočila sem hned za nim kde sem ho nahmatala ale vzal nás spodní proud a svezli Sme se stavidlem pod vodou. Myslela sem ze umreme a syna sem nepoustela z rukou. Bylo to par vteřin ale pro mě strašná doba... když Sme se vynořili a já slyšela ze pláče byl to pro mě ten nejhezčí pláč v životě. Syn měl jen par škrábanců. Já sice celá sedrena .. krev mi tekla z loktů a z kolen i ze zad . Šli Sme domu bez bot, mokrý, ze mě šli čurky krve ale já šťastná ze Sme živý ... tohle nikomu nepreju zažít. Doma nás přítel odvezl do nemocnice kde nás vyšetřili, já sešity koleno - jinak vše v pořádku. Po tom čím Sme si prošli a co vše se mohla stát ... stali při nás snad všichni svatí🙏. Malej mi pak říkal ze si myslel ze to není voda ( byl tam nahromadeny bordel, vypadalo to jako blato ) ... holky fuj a už snad nikdy vic

Holky tak už se nám to blíží ☺️ Za 51 dni změním s dětmi příjmení ... saty skoro hotové a já doufám ze se nic nepokazi ... a z šatů sem nadšena ... mam sikovnou svadlenu ❤️🙏 chybí jen par úprav

Můj Koblížek ☺️☺️❤️

Poprvé na chatě ❤️☺️ Chatarska sezóna začíná ...

Už od včera lituji ze sem ty naši psi slecne dala z te kupy vajec co máme doma ochutnat 😂🙈 taková vůně co z ni teď vychází je vážně k nedýchani 🤢🤢🤢😂 foto : rvačka o plyšáka ( patří Sissi ) ... lásky oba ❤️

(3 fotky)

Moji kluci ❤️

Strana
z8