Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Moje lásky ❤️

Oba dva nás skolila chripajzna ... 🤒🤧 horečky .. zimnice ... bolest v krku a celého těla .... ještě ze tu máme někoho kdo se o nás postará ... Luky se Štěpánkem se zatím drží bez teplot jen s kaslikem ( snad to tak zůstane )

Malej tyran 😂😂🐶❤️ A Sissi drží .... pokaždé si k němu leha na koberec ....

Procházková se zvěři ☺️☺️☺️❤️

Můj lyžař ❤️

Já se pobavila 😂😂😂 taky dipujete? ... sem hazardér 😂

Mamiiiiii .... nefot pořad 😂☺️

Dobre ráno holky 😊 dneska si přijdu jak magor 😂 vedla sem syna do školky, jeli lyžovat a při mávani když odjížděl v autobuse sem brecela ... ty hormony .... 🙈

Moje další dvě děti ☺️☺️🐶🐱❤️ Kočička Rita 3roky a Sissi 4 měsíce ...

Holky Pura kiki nebo Twistshake ? Ze všech lahviček sem vybrala tyto dvě ale teď sem v koncích 🙈mate zkušenosti ?

Strana
z8