Oba dva nás skolila chripajzna ... 🤒🤧 horečky .. zimnice ... bolest v krku a celého těla .... ještě ze tu máme někoho kdo se o nás postará ... Luky se Štěpánkem se zatím drží bez teplot jen s kaslikem ( snad to tak zůstane )
Dobre ráno holky 😊 dneska si přijdu jak magor 😂 vedla sem syna do školky, jeli lyžovat a při mávani když odjížděl v autobuse sem brecela ... ty hormony .... 🙈