icon
11 / 68
no nejsem já sladký?
avatar

Malý je úžasnýý :o)

12. kvě 2010
avatar

Vojtíšku moooooc a mooooc zdravíčka a sladoučkej si mooooooc

12. kvě 2010
avatar

nádhernej Vojtíšek 🙂

12. kvě 2010
avatar

Vojti,malý je nádherný,hned bych ho opusinkovala.

12. kvě 2010
avatar

Vojtíšek je nádhernej, přeju ať se má čile k světu a dělá rodičům jen samou radost.🙂

12. kvě 2010
avatar

Vojtíšek je nádherný.

12. kvě 2010
avatar

Ten je tak krásnej!!! 🙂))

13. kvě 2010
avatar

vojti- malý je slaďoučký a roztomiloučký, tak ať jste spokojeni a móóóóóc šťastní!!! 🙂

13. kvě 2010
avatar

Je úžasnej!!!!!!!!!!!!! 😀

14. kvě 2010
avatar

moc krásnej Vojtíšek 🙂, přeji moc zdravíčka

15. kvě 2010
avatar

fešááááák 😵

30. čer 2010
avatar

Vojtíšek je krásnej, pěkne rostete.🙂

4. črc 2010
avatar

Pravda. Jsi sladký, Vojtíšku 🙂

14. srp 2010