
11 / 68
no nejsem já sladký?
Vojtíšku moooooc a mooooc zdravíčka a sladoučkej si mooooooc
12. kvě 2010
nádhernej Vojtíšek 🙂
12. kvě 2010
Vojti,malý je nádherný,hned bych ho opusinkovala.
12. kvě 2010
Vojtíšek je nádhernej, přeju ať se má čile k světu a dělá rodičům jen samou radost.🙂
12. kvě 2010
Vojtíšek je nádherný.
12. kvě 2010
Ten je tak krásnej!!! 🙂))
13. kvě 2010
vojti- malý je slaďoučký a roztomiloučký, tak ať jste spokojeni a móóóóóc šťastní!!! 🙂
13. kvě 2010
Je úžasnej!!!!!!!!!!!!! 😀
14. kvě 2010
moc krásnej Vojtíšek 🙂, přeji moc zdravíčka
15. kvě 2010
fešááááák 😵
30. čer 2010
Vojtíšek je krásnej, pěkne rostete.🙂
4. črc 2010
Pravda. Jsi sladký, Vojtíšku 🙂
14. srp 2010
Malý je úžasnýý :o)