icon
28 / 68
s prababičkou..
avatar

To už je kus chlapa :o)

30. čer 2010
avatar

Hodně zdravíčka oběma,krásná fotka.

17. říj 2010
avatar
vojtaxx
autor

@kkamca - moc děkujem..Katka a Vojtíšek a prababička.. 🙂

17. říj 2010
avatar

to je tak hezká fotka 🙂 opravdu 🙂

2. čer 2012
avatar
vojtaxx
autor

@kristyn.g - děkuji prababička už se dívá na nás z nebíčka

2. čer 2012
avatar

@vojtaxx o to je ta fotka cennější

2. čer 2012