icon
51 / 68
Jak jsem moc šikovný...už se snažím stát.. :-) a to mi jsou necelé 4 měsíce..
avatar

Téda vy jste šikulky 🙂

1. zář 2010
avatar

Téééda to je zlatíčko šikovnéé

11. zář 2010
avatar

Téda to je šikula!

14. zář 2010
avatar

tak takhle nám netála v prostoru Kačka ani na roce 🙂

14. zář 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
vojtaxx
autor

@kinsli děkuji..malý je už od narození moc šikovný...už zvedal hlavičku v porodnici a usmíval se krásně na nás...a kačka je taky šikulka...

14. zář 2010
avatar

@vojtaxx Kačka taky zvedala hlavu už v porodnici 🙂 ale chodila fakt dlouho od 7,5-15m lezla 🙂

14. zář 2010
avatar
Komentář byl odstraněný