icon
54 / 68
šikulka stojí sám necelých 5 měsíců..
avatar

hezkýýýý, tak to je vážně šikulka!!!! 🙂

27. zář 2010
avatar

No to je fakt šikulka, tak brzo 🙂

28. zář 2010
avatar

tý brdo šikovnej kluk to jsem ješte nevyděla,a to se říká že kluci bejvat pomalejší než holky:D

7. říj 2010
avatar
vojtaxx
autor

@zuzanacetlova - On byl šikulka jen co se narodil..se usmíval a zvedal hlavičku už v porodnici.. 🙂 a děkujem..

7. říj 2010
avatar

A ještě vás dr neposlala na rehabku?? :-O

7. říj 2010
avatar
vojtaxx
autor

@lollipops - Ne ne a měla by?

8. říj 2010
avatar

@vojtaxx No o moc horší je,když je dítě s vývojem napřed než později.A stát v 5 měsících?To sem ještě teda neviděla ale prcek asi bude mít pěkný problémy se zádama.Ničí si tím páteř oko které ještě není dost pevná svalovina a tak malý mimčo nemá ještě připravený tělíčko na takovou zátěž.Mimčo se rozhodně nemá učit něco,co samo ještě neumí.A aby stálo dřív než umí sedět je dost špatně

8. říj 2010