icon
26 / 28
avatar

Sloníci jsou krásní, ale asi si s něma bude mimísek spíše hrát než užívat na nošení.

14. zář 2010
avatar

jezisiiiii,ty usacci....

30. zář 2010
avatar
vrtenka
autor

@andulaaa ty jsou co? I já bych takové na doma snesla 🙂

30. zář 2010
avatar

@vrtenka to teda jooo....vis odkaz?

30. zář 2010
avatar

@vrtenka dekujuuuuuu 🙂

1. říj 2010