icon
avatar
vrtenka
19. bře 2011

Náš kočárek na chalupu

Pořídili jsme spešl kočárek na chalupu, super kup

avatar

No super - něco takového byhcom taky potřebovali na balkon... ;o)

20. bře 2011
avatar

přesně parádní,,něco podobného máme u našich

20. bře 2011