
5 / 15
Těhotenský břišní pás - mám ten fialový s potiskem a černý - Lidl
To mají v Lidlu? že bych tam naklusala...
14. dub 2011
jj takiy jsem tam dneska byla,,,a koupila si ho 🙂
14. dub 2011

To mají v Lidlu? že bych tam naklusala...
jj takiy jsem tam dneska byla,,,a koupila si ho 🙂
joj taky jsem se na něj koukala, vypadají dobře