icon
8 / 15
úžasná sukýnka - moc příjemná
avatar

sluší maminko 🙂

15. dub 2011
avatar

sukýnka je parádní, mám ji taky🙂 A koukám...i pěkný botečky🙂)

17. dub 2011
avatar
vrtenka
autor

@snazilka_2011 sukýnka je hlavně strašně pohodlná

17. dub 2011
avatar

jj, je moc fajn, pořád ji nosím🙂

17. dub 2011