
8 / 15
úžasná sukýnka - moc příjemná
sukýnka je parádní, mám ji taky🙂 A koukám...i pěkný botečky🙂)
17. dub 2011
vrtenka
autor@snazilka_2011 sukýnka je hlavně strašně pohodlná
17. dub 2011
jj, je moc fajn, pořád ji nosím🙂
17. dub 2011

sukýnka je parádní, mám ji taky🙂 A koukám...i pěkný botečky🙂)
@snazilka_2011 sukýnka je hlavně strašně pohodlná
jj, je moc fajn, pořád ji nosím🙂
sluší maminko 🙂