icon
10 / 15
kalhoty na jaro - Litex - doporučuju, lehké, vzdušné, moc příjemné
avatar

už se pěkně kulatíš 🙂sluší

15. dub 2011
avatar

Tak ty jsem si zkousela, bohuzel mam dlouhy nohy jak cap a vsechny tyhle veci mi jsou kratky!!!

16. kvě 2011
avatar
vrtenka
autor

@lerak Fakt jo? já měřím 183 cm a v pohodě

16. kvě 2011