
14 / 15
Lehounké, strašně pohodlné - 28+3 tt
tak ty jsou fakt super. a měli jich tam víc? třeba i jiné barvy?
22. kvě 2011
krásnééé šatičky..moooc slušíí
22. kvě 2011
vrtenka
autor@nunynka86 Tyhle ne, ty byly jen modré, měli poslední tři kousky, protože byly ve výprodeji, zbyla tam velikost 40 a 44 - kupovala jsem je v Olympii, ale vím, že tento obchůdek je i v Campusu, třeba tam by měli i jiné, ale za tu cenu a fakt jsou strašně lehounké, jako bys na sobě nic neměla
22. kvě 2011
Jsou nádherný 🙂 určitě je ted hodně využiješ
22. kvě 2011
Krááááásnáááá maminečka!
30. kvě 2011
Moc ti to sluší 🙂