
2 / 123
budoucí rodiče - snad brzy
ako vam to slusiii 🙂
15. říj 2010
vrtenka
autorJéééééééé děkujeme moc
15. říj 2010
moc sluší a máš náádherné šaty
18. říj 2010
nádherný
18. říj 2010
Nádherné šaty, opravdu. Na ně musí být postava a tu ty máš, takže opravdu krása. Manža je taky fešák 🙂
2. lis 2010
Krásná fotečka, opravdu Vám to sluší :o)
7. led 2011
krása!
13. črc 2011
Milá UŽ maminko, jak tak koukám na tuhle fotečku a na tu co mi přišla od tebe MMSkou z porodnice, tak si nemůžu pomoct ale Kristýnka jako by ti z oka vypadla! Je moc překrásná, úplně přesná bez chybičky, opravdu vysněné miminko, je neskutečně sladká!Moc se vám povedla, už se těším až dáš další fotečky na koníka.Posíláme pusy 🙂
18. srp 2011
Pěkný pár