
31 / 123
Těhu testíky oba z dnešního rána 27.11.2010 (9DPO)...v reálu jsou čárečky dobře vidět, foto dost blbé ... uvidíme co dál
Jéé🙂 já ji tam viděla, jěště než jsem zaostřila a zvětšila fotku🙂
27. lis 2010
jsou tam..sice slabé ale jsou..hodně štěstí
27. lis 2010
vrtenka
autorjééé holky děkuju, kéž by čárečka sílila
27. lis 2010
je to tam!!! 😵
27. lis 2010
vrtenka
autor🙂 tinktura zabrala
27. lis 2010
No já vidím 😀 držím pěsti aby vše šlo jak má být. už si troufám říci GRATULUJI!!!! 🙂
29. lis 2010
Já vidím určitě,tak držím palce.