icon
31 / 123
Těhu testíky oba z dnešního rána 27.11.2010 (9DPO)...v reálu jsou čárečky dobře vidět, foto dost blbé ... uvidíme co dál
avatar

Já vidím určitě,tak držím palce.

27. lis 2010
avatar

Jéé🙂 já ji tam viděla, jěště než jsem zaostřila a zvětšila fotku🙂

27. lis 2010
avatar

jsou tam..sice slabé ale jsou..hodně štěstí

27. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

jééé holky děkuju, kéž by čárečka sílila

27. lis 2010
avatar

je to tam!!! 😵

27. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

🙂 tinktura zabrala

27. lis 2010
avatar

No já vidím 😀 držím pěsti aby vše šlo jak má být. už si troufám říci GRATULUJI!!!! 🙂

29. lis 2010