
32 / 123
vidíte něco? je to strašně slabé oproti reálu chjo
Já je tam také vidím:o) Pokud je to 9 DPO, tak by to asi i odpovídalo tomu, že jsou zatím takhle slabounké....Držím palce ! :o)
27. lis 2010
vrtenka
autorje to opravdu na té fotce blbě vidět, ale kdyby jste si byli semnou 🙂 fakt je to vidět bez mhouření oka, tak snad budou sílit 🙂
27. lis 2010
ahojky,, něco malinko jsem viděla,, ale věřím že to bude jen a jen sílit..
27. lis 2010
vrtenka
autorahojky, kéž by ... fakt kdyby jsi tu byla, tak je to krásně viditelné, foto je blbé, nevím jak líp to vyfotit
27. lis 2010
ja ich tam tiez vidim 🙂 tak drzim palceky aby //silili 🙂
27. lis 2010
vrtenka
autoruvidíme další dny 🙂 jen aby mimíšek neodešel s menzes
27. lis 2010
Jů 😵 Že by to vyšlo? Držím palce ať čárečka sílí! 🙂
27. lis 2010
Nějaký duch tam je a myslím že by odpovídal pokud jsi 9 dpo tak držím palečky ať postupně vylezou // dálnice