icon
24 / 123
Tak podle tohoto grafu by mimčo byl kluk nebo holka?
avatar

já myslím, že holka,ne?

27. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

já právě nevím

27. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

i když asi jo, podle toho co jsem vyčetla, tak výše posazená čára je červená, tak asi jo

27. lis 2010
avatar

podle tohoto grafu by to byla holka, rozhodující by měla být "hodnota" při početí a je to to pohlaví, kterou linku ta tečna protne od vrchu jako první😉

27. lis 2010
avatar

to je podle té výměny krve po sedmi letech?

27. lis 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
vrtenka
autor

@mona01 Asi, zadává se tam datum narození muže a ženy a potom datum početí

27. lis 2010
avatar

tenhle grafík nám jako jediný z těch všech vyšel pravdivě 🙂...tedy doufám 😀

27. lis 2010
avatar

a měla by to být holčička...jak říkáte....

27. lis 2010
avatar

Ilonko,tenhle graf vůbec neznám,ale podle výměny krve po 7letech,by to měl být kluk,jelikož dominantní je krev manžela.Ale nechte to přírodě,jelikož to nefunguje,znám jich hodně a my jsme jedni z nich.

27. lis 2010
avatar

A na jake je to adrese?

27. lis 2010
avatar

právě že podle krve by nám tento měsíc i příští nejbližší měsíce vycházela holka, ale podle tohoto grafu, by to měl být kluk. Tak teda nevím,podle čeho to je.

27. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

necháme to přírodě 🙂 že jo?

27. lis 2010
avatar

Ili vychází ti to podle grafu na holku 🙂 Nám to vyšlo u obou dětí.

28. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@lucinecka Luci já to taky vidím na holku u nás v rodině jsou spíše holky než kluci a u Petra taky 🙂

28. lis 2010
avatar

..nám to nevyšlo :( podle tohoto klučík ale podle 3D ultrazvuku holčička. Taky sem tak doufala, že by to mohla vyjít.

28. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@zet83 Uvidíme .... necháme se překvapit

28. lis 2010
avatar

nám to podle tohohle nevyšlo, měla to být holka a je to Filípek

6. led 2011
avatar
vrtenka
autor

@mirorad Tak hlavní je, že je Filípek zdravej, ono zas na tom pohlaví tolik nezáleží, hlavně zdravé miminko 🙂

6. led 2011
avatar

@vrtenka přesně sice jsme si přáli holčičku ale zdraví je přednější a Fifuna je kouzelnej a mazlíček

6. led 2011
avatar
vrtenka
autor

@mirorad To věřím 🙂 ať se vám daří.

6. led 2011
avatar

@vrtenka děkuju vám taky a ať máš pohodový těhu a užíváš si ho, pak se prý rodí hodná miminka u nás to je pravda

6. led 2011
avatar
vrtenka
autor

@mirorad Tak těhu je zatím v pohodě, ale pořád mám vnitřní strach, aby bylo vše ok, přeci jen, jsme teprve na začátku, 12.1 jdeme po měsíci na kontrolu, tak snad budou samé pozitivní zprávy

6. led 2011
avatar

to víš že budou dobré zprávy a já se těším na fotečku

6. led 2011
avatar
vrtenka
autor

Tak to vyšlo - je to holčička

26. bře 2011