
37 / 123
Po zaschnutí 10DPO
jj, taky ho vidím, tak ať to vyjde 🙂
28. lis 2010
vrtenka
autor@lucinecka @lucifereeek Kéž by jste holky měly pravdu a prcínek se u mě držel
28. lis 2010
28. lis 2010
no já ti to říkala,tinktury 🙂 ne vážně,je to tam a přeju ať sílí!!
28. lis 2010
vrtenka
autor@saminomimino Díky za radu, zabraly 🙂 tinktury už jsem vysadila, jelikož v těhu se brát nemají, jen aby vyjíčko neodešlo ve středu s ms ☹
28. lis 2010
neboj neboj,udrží se,hlavně myslet pozitivně 🙂
28. lis 2010
vrtenka
autor@saminomimino Jasný, já prckovi věřím 🙂
28. lis 2010
at to vyjde Vrtenko..držím palečky..gratulujii
28. lis 2010
Krásný duch, teď už není pochyb že tam je 😵