icon
39 / 123
29.11.2010 - 11DPO
avatar

to vypadá hodně dobře,držím pesti🙂

29. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@jana.z.uo Děkuji, prosím drž pěst, budu to potřebovat 🙂 ale čárečka každý den sílí ...zatím

29. lis 2010
avatar

@vrtenka 11 den DPO to vypadá opravdu dobře, neboj se, všechno bude ok.

29. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@jana.z.uo Díky, každé ráno se modlím, aby bublinka vydržela v bříšku, ale zatím na nás stále vykukuje 🙂

29. lis 2010
avatar

krásně zesílela,,,bude s toho mímo určo neboj,,,,

29. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@vrkocka Snad ju, ale jsou to pořád testíky s citlivostí 10 ... až se mi ukáže čárečka i na 25 a překlenu tu kritickou středu, budu nejšťastnější

29. lis 2010
avatar

jasně to ti věřím,,moc přeji

29. lis 2010
avatar

vypadá to suprově...at sííli dáál

29. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@poupatko8 děkuji i Tobě

29. lis 2010
avatar

@vrtenka Ta čára už tam zůstane🙂 Hodně štěstíčka pro maminku i mimíska!!!!

29. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@carolivier Děkujeme oba 🙂 snad máš pravdu

29. lis 2010
avatar

Krásné 😵

29. lis 2010
avatar

Pekná čiaročka, neboj bude silnejšia, držím palce 🙂

29. lis 2010
avatar

Už se těším na první foto z UZ!

29. lis 2010
avatar

Už se těším na první foto z UZ!

29. lis 2010