
39 / 123
29.11.2010 - 11DPO
krásně zesílela,,,bude s toho mímo určo neboj,,,,
29. lis 2010
jasně to ti věřím,,moc přeji
29. lis 2010
vypadá to suprově...at sííli dáál
29. lis 2010
@vrtenka Ta čára už tam zůstane🙂 Hodně štěstíčka pro maminku i mimíska!!!!
29. lis 2010
vrtenka
autor@carolivier Děkujeme oba 🙂 snad máš pravdu
29. lis 2010
Krásné 😵
29. lis 2010
Pekná čiaročka, neboj bude silnejšia, držím palce 🙂
29. lis 2010
Už se těším na první foto z UZ!
29. lis 2010
Už se těším na první foto z UZ!
29. lis 2010
to vypadá hodně dobře,držím pesti🙂