
40 / 123
ještě jedna z 11DPO
myslím že už není pochyb,je to tam,prcek to ustojí neboj,to už není duch ale krásná čárka na 11 dpo,super jen tak dál
29. lis 2010
Co na to tatínek? 🙂 už jsi mu to ukázala, že bude tatínkovat? 😀
29. lis 2010
ten test je jasnej 🙂, držím pěsti, ať je vše o.k. 😉
30. lis 2010
Tak tomu se nedivím, kdo našel čárečku?ty nebo taťka, mohla jsi mu ten testík dát pod stromeček, to by bylo nááádherné překvápko.
1. pro 2010
Krásná čárečka...tiše Gratuluji a přeji aby mimísek vydržel.......🙂